خودرو پست معروف آمریکایی ها، به روز شد

گرومان لانگ‌لایف ویهکل، خودرو پست معروف آمریکایی‌ها بعد از گذشت بیش از ۳۰ سال، بازنشسته می‌شود و قرار است جای خود را به این خودرو عجیب بدهد!

به اشترک بگذارید

خودرو پست جدید آمریکا
گرومان لانگ‌لایف ویهکل، خودرو پست معروف آمریکایی‌ها بعد از گذشت بیش از 30 سال، بازنشسته می‌شود و قرار است جای خود را به این خودرو عجیب بدهد؛ یک ون ساخت آشکوش که به اختصار، NGDV نام گرفته. NGDV در قابل یک قرارداد 10 ساله با سرویس پست ایالات متحده آمریکا روی خط تولید آشکوش قرار می‌گیرد.

طراحی کماکان کارتونی خودرو پست آمریکایی ها

ساخته آشکوش نیز درست مثل گرومان لانگ‌لایف ویهکل از یک طراحی کارتونی و خنده‌دار بهره می‌برد. هدف از این طراحی هم تلاش برای دوستانه جلوه دادن آن در برخورد اول برای تمامی شهروندان آمریکایی است. اما مهمتر از این طراحی عجیب، کاربردپذیری بسیار بالایی است که به لطف تناسبات هدفمند و بهره‌مندی از گستره کامل امکانات لازم برای خودرویی در این سطح امکان‌پذیر شده.

یک خودرو مجهز و به‌روز

خودرو پست جدید آمریکایی‌ها در قسمت بار از ارتفاع بسیار مناسبی برخوردار است. این مورد امکان تردد بصورت ایستاده را به مامور پست می‌دهد. در ضمن، برای این فضا هم درب جانبی کشویی در نظر گرفته شده و هم دسترسی از داخل کابین. در بخش امکانات نیز باید به بهره‌مندی از تجهیزات و تکنولوژی روز خودروهای شبکه توزیع اشاره کرد. اتصال به زیرساخت‌های ارتباطی و بهره‌مندی از سیستم هشدار نقاط کور راننده، سیستم تهویه، ایربگ، هشدار احتمال تصادف از روبرو، دید 360درجه از اطراف، دوربین دنده عقب، سنسورهای پارک جلو و عقب، ترمزاضطراری اتوماتیک جلو و عقب و ترمز پارک الکترونیک اتوماتیک بخشی از این امکانات هستند.

تعهد جو بایدن

برای پیشرانه NGDV، موتورهای احتراق داخلی در نظر گرفته شده. البته برنامه برای عرضه آن با موتور برقی وجود دارد. این بخشی از تعهد جو بایدن برای جایگزینی خودروهای دولتی با آلترناتیوهای پاک و بدون آلایندگی زیست‌محیطی است. اولین سری NGDV های تولیدی آشکوش از 2023 وارد شهرهای آمریکا خواهند شد. انتظار می‌رود خودرو پست جدید آمریکایی ها حداقل در تیراژ 50 تا 150 هزار دستگاه به تولید برسد. برای آگاهی از تازه‌های خودرو و صنایع وابسته، پیشنهاد می‌کنیم اینستاگرام FarsiCar را دنبال کنید.
ویدیو های جدید

خودرو BAC X3 Pro، محصول جدید خودروسازان بم

رونمایی از نشان ویرا دیزل در نمایشگاه خودرو تبریز

افتتاح خط تولید پیکاپ اتوماتیک ایران خودرو دیزل

کامیون کشنده جدید شکموتو X5000 آرین دیزل

نسل جدید کامیون کشنده کاماز به تبریز رسید​

آشنایی با رخش سرویس و خدمات این شرکت​

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مرتبط سایت