میتسوبیشی اوتلندر ۲۰۲۲؛ ناجی جدید یک برند پرآوازه

میتسوبیشی اوتلندر ۲۰۲۲ آمده تا ناجی میتسوبیشی باشد؛ با استخوان‌بندی و معماری مشترک با نسل جدید نیسان ایکس‌تریل و یک طراحی جسورانه و مدرن.

به اشترک بگذارید

میتسوبیشی اوتلندر 2022

میتسوبیشی روزهای خوبی را پُشت سر نمی‌گذارد، مخصوصا در بازارهای مهمی همچون ایالات متحده آمریکا که تثبیت جایگاه در آنها، برای هر خودروسازی بسیار حایز اهمیت است. اما با شراکت تازه‌ای که این خودروساز ژاپنی با دیگر هموطن خود، نیسان آغاز کرده، به نظر قرار است خون تازه در رگ‌های میتسوبیشی تزریق شود. اولین محصول این همکاری مشترک نیز نسل جدید اوتلندر است که برپایه پلتفرم مشترک با نیسان روگ (ایکس‌تریل) جدید طراحی و مهندسی شده. به بیان دقیق‌تر، پیشرانه، اتاق و بسیاری از متعلقات میتسوبیشی اوتلندر 2022 مشترک با نیسان روگ 2022 است با این تفاوت که اوتلندر، بصورت استاندارد با پیکربندی 3ردیف سرنشین عرضه می‌شود.

طراحی ظاهری

این اشتراک در استخوان‌بندی میتسوبیشی اوتلندر جدید با ساخته نیسان، شاید در نگاه اول کمتر به چشم بیاید. دلیل آن هم این است که اوتلندر، با تازه‌ترین برداشت از زبان طراحی تهاجمی میتسوبیشی موسوم به “سپر دینامیک” فرم گرفته. همین باعث شده تا کمی قدرتی‌تر و تنومندتر از نیسان روگ/ایکس‌تریل جدید جلوه می‌کند.

امکانات میتسوبیشی اوتلندر 2022

زیر این چهره مخوف، اوتلندر 2022 گستره‌ای از امکانات ایمنی و رفاهی مدرن را عرضه می‌کند. برای مثال به سیستم اطلاعات و سرگرمی جدید و به‌روزی باید اشاره کرد که بصورت استاندارد با نمایشگر 8 اینچ لمسی و بصورت آپشنال با نمونه 9 اینچ قابل سفارش است. پشت فرمان، به جای نشانگرهای مرسوم، می‌توان نمایشگر دیجیتال 12.3 اینچ داشت. هدزآپ دیسپلی، اهرم الکترونیک تعویض دنده، کروزکنترل تطبیق‌پذیر، همیار حفظ خودرو در بین خطوط مسیر با هشدار انحراف از مسیر، نویگیشن، سیستم نیمهخودران، تشخیص علایم جاده، نوربالای اتوماتیک، هشدار احتمال تصادف از روبرو با ترمز اضطراری اتوماتیک، هشدار نقاط کور راننده، دوربین دنده عقب و … نیز بخشی از لیست امکانات ایمنی و رفاهی اوتلندر 2022 در مجهزترین مدل را تشکیل می‌دهند. البته تمامی این امکانات، مشترک با روگ 2022 هستند.

پیشرانه

و در نهایت، طبیعی است اگر پیشرانه نیز در اوتلندر 2022، مشترک با همزاد ساخت نیسان این خودرو باشد. همینطور هم هست. این واحد از نوع 2.5 لیتری 181 اسبی با 245 نیوتن‌متر گشتاور بیشینه بوده، بصورت استاندارد به گیربکس CVT متصل است.

قیمت میتسوبیشی اوتلندر 2022

برای میتسوبیشی اوتلندر 2022 قیمت 25.795 دلاری در نظر گرفته شده که البته 1.195 دلار نیز به عنوان هزینه حمل و تحویل به آن اضافه می‌شود. دقیق اگر بخواهیم بگوییم، قیمت پایه در نسل جدید، 900 دلار افزایش یافته. اما این را هم نباید از قلم انداخت که در نسل جدید، امکانات استاندارد مدل پایه نیز افزایش یافته. بد نیست بدانید میتسوبیشی اوتلندر 2022 در 3 تیپ عرضه می‌شود که ES پایه، ارزان‌ترین آنهاست. در مجهزترین تیپ تجهیزاتی که ESL با پکیج تورینگ است، قیمت از 34.645 دلار شروع می‌شود.

برای آگاهی از تازه‌های خودرو و صنایع وابسته، پیشنهاد می‌کنیم اینستاگرام FarsiCar را دنبال کنید.

ویدیو های جدید

خودرو BAC X3 Pro، محصول جدید خودروسازان بم

رونمایی از نشان ویرا دیزل در نمایشگاه خودرو تبریز

افتتاح خط تولید پیکاپ اتوماتیک ایران خودرو دیزل

کامیون کشنده جدید شکموتو X5000 آرین دیزل

نسل جدید کامیون کشنده کاماز به تبریز رسید​

آشنایی با رخش سرویس و خدمات این شرکت​

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مرتبط سایت