موتورسیکلت مسافرتی آفرود هارلی‌دیویدسون

هارلی‌دیویدسون پان‌آمِریکا ۱۲۵۰ یک موتورسیکلت مسافرتی آفرود یا همان ادونچر تورینگ با قیمت ۱۷.۳۱۹ دلار و موتور ۱۲۵۲ سی‌سی ۱۵۰ اسب‌بخاری است.

به اشترک بگذارید

موتورسیکلت مسافرتی آفرود هارلی دیویدسون

جدیدترین محصول هارلی‌دیویدسون یک موتورسیکلت مسافرتی آفرود یا همان ادونچر تورینگ است که پان‌آمِریکا 1250 نام دارد. همانطور که از پسوند انتخاب شده برای این محصول پیداست، یک موتور 1250 سی‌سی برای پیشرانه در نظر گرفته شده است. این موتور مشترک با موتور بکار رفته در مدل استریت‌فایتر هارلی‌دیویدسون یعنی “برانکس” است البته با حجم بیشتر (دقیق‌تر بخواهیم بگوییم، 1252 سی‌سی).

این موتور روولوشن‌مکس قدرتی معادل 150 اسب‌بخار تولید می‌کند. حداکثر گشتاور این موتور نیز 127.5 نیوتن‌متر اعلام شده که در دور 6750 به دست می‌آید.

قیمت اعلام شده برای این موتورسیکلت جدید هارلی‌دیویدسون، 17.319 دلار است. البته در مدل Special با امکانات استاندارد و آپشن‌های قابل سفارش بیشتر، قیمت تمام‌شده به 19.999 دلار نیز می‌رسد. یکی از آپشن‌هایی که فقط برای مدل Special قابل سفارش بوده و نظیر آن در دنیا بر روی هیچ موتورسیکلت سری تولیدی دیگری وجود ندارد، سیستم 1000 دلاری تنظیم ارتفاع هوشمند موسوم به Adaptive Ride Height است. همچنین هارلی‌دیویدسون پان‌آمریکا 1250 دارای 5 حالت سواری قابل انتخاب برای مجموعه محرکه است. کروزکنترل، اتصال به گوشی‌های هوشمند، همیار حرکت در سربالایی، ترمز ضدقفل، کنترل هرزگردی، نمایشگر با نویگیشن و همیار کنترل حرکت در پیچ‌ها نیز از دیگر امکانات پان‌آمریکا 1250 هارلی‌دیویدسون هستند.

شما می‌توانید در اینستاگرام FarsiRide، تازه‌های دنیای موتورسیکلت، دوچرخه و کوادبایک را دنبال کنید. همچنین برای آگاهی از شرایط فروش جدید خودروسازان می‌توانید اینستاگرام FarsiCar را دنبال کنید.

ویدیو های جدید

خودرو BAC X3 Pro، محصول جدید خودروسازان بم

رونمایی از نشان ویرا دیزل در نمایشگاه خودرو تبریز

افتتاح خط تولید پیکاپ اتوماتیک ایران خودرو دیزل

کامیون کشنده جدید شکموتو X5000 آرین دیزل

نسل جدید کامیون کشنده کاماز به تبریز رسید​

آشنایی با رخش سرویس و خدمات این شرکت​

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مرتبط سایت