شورولت کوروت جذاب بسکتبالیست معروف

Jordan Clarkson، بسکتبالیست معروف NBA و تیم یوتاجاز، شورولت کوروت نسل هشت با رنگ‌‌بدنه بِژ و کابین پوشش یافته با چرم و آلکانتارای زرشکی دارد!

به اشترک بگذارید

شورولت کوروت بسکتبالیست معروف

در چند ماهی که از آغاز عرضه نسل جدید شورولت کوروت می‌گذرد، کم نمونه سفارشی و جذاب از آن ندیده ایم؛ از رنگ‌بندی های متنوع تا نمونه‌های تقویت‌شده با کیت و رینگ‌های مختلف. این هم یک نمونه از همین کوروت‌های C8 سفارشی است. این شما و این کوروت C8 بسکتبالیست معروف NBA و تیم یوتا جاز، جُردن کلارکسون.

یک ترکیب برنده؟!

شورولت کوروت C8 جردن کلارکسون بدنه ای به رنگ بِژ دارد که هارمونی جذاب و چشم‌نوازی با جزئیات تیره و سیاه همچون شیشه‌ها و چراغ‌های دودی و اجزای سیاه بدنه براق ایجاد کرده. در فضای داخلی نیز ترکیب چرم و آلکانتارای زرشکی با جزئیات فیبرکربنی نگاه‌ها را به خود خیره می‌کند که برای ایجاد تناسب با رنگ بدنه، از دوخت‌هایی به رنگ بِژ در جای جای آن استفاده شده است.

آنچه جردن کلارکسون برای کوروت نسل هشت خود انتخاب کرده را باید یک ترکیب برنده دانست. با تمام اینها اما رینگ‌های 21/22 اینچ انتخابی، چنگی به دل نمی‌زنند. در واقع این رینگ‌ها ماهیت اسپرتی و سریع کوروت را به شکل چشمگیری زیر سوال برده اند.

شورولت کوروت در خبرهای روز

حال که بحث کوروت نسل هشت است بد نیست بدانید تولید این شورولت باز هم متوقف شده! و باز هم مشکل اصلی، کمبود قطعه است. این بار توقف تولید ربطی به کمبود اجزای گیربکس و یا چیپ‌های نیم‌رسانا که طی ماه‌های گذشته، در دو نوبت، شورولت را مجبور به توقف تولید کوروت کرده بود، ندارد. البته دلیل اصلی توقف تولید هم اعلام نشده. با این حساب، از فردا به مدت یک هفته، تولید متوقف می‌شود.

و این درحالی است که شورولت سخت مشغول پروسه پیش‌تولید کوروت Z06 جدید است. محرک Z06 جدید، یک نسخه از موتور V8 بکار رفته در خودرو مسابقه‌ای Corvette C8.R است. این موتور 5.0 لیتری با ردلاین تنظیم شده روی دور 9000، قدرتی فراتر از 617 اسب‌بخار خواد داشت!

برای آگاهی از تازه‌های خودرو و صنایه وابسته، اینستاگرام FarsiCar را دنبال کنید.

ویدیو های جدید

خودرو BAC X3 Pro، محصول جدید خودروسازان بم

رونمایی از نشان ویرا دیزل در نمایشگاه خودرو تبریز

افتتاح خط تولید پیکاپ اتوماتیک ایران خودرو دیزل

کامیون کشنده جدید شکموتو X5000 آرین دیزل

نسل جدید کامیون کشنده کاماز به تبریز رسید​

آشنایی با رخش سرویس و خدمات این شرکت​

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مرتبط سایت