موتورسیکلت جدید هوندا، یک Rebel هزاروصد!

موتورسیکلت جدید هوندا، Rebel 1100، یک عضو قدرتمند برای خانواده Rebel با قیمت پایه 9.299 دلار است که دو رنگ متالیک سیاه و سُرخ بوردو عرضه شده.

به اشترک بگذارید

موتورسیکلت جدید هوندا CMX1100 Rebel
چندین دهه است که هوندا رِبِل به عنوان نامی محبوب در بین موتورسواران آماتور و تازه‌کار شناخته می‌شود. هوندا سال 2017 پلتفرم قدیمی 250 را کنار گذاشت و خانواده رِبِل را به مدل‌های جدید 300 و 500 که هر دو از پلتفرمی مشترک بهره می‌برند، تقسیم کرد. حال این خانواده، پذیرای عضو جدیدی شده که همان طراحی آشنا و نمادین رِبِل را دارد. البته یک تفاوت اساسی وجود دارد آن هم این که موتورسیکلت جدید هوندا از موتور به مراتب حجیم‌تر 1.1 لیتری بهره می‌برد.

یک عضو 1100 برای خانواده Rebel

هوندا ربل 1100 قیمت پایه 9.299 دلاری دارد و در دو رنگ سیاه متالیک و سُرخ بوردو متالیک معرفی شده. موتور بکار رفته در آن نیز نسخه ضعیف‌شده موتوری است که پیش‌تر در افریکا‌توئین نیز استفاده شده یعنی واحد 1.084 سی‌سی جفت‌سیلندر با پیکربندی موازی سیلندرها و زاویه 270 درجه میلی‌لنگ. این موتور 87.1 اسب‌بخاری ساخت هوندا، دارای حالت‌های استاندارد، اسپرت و بارانی بوده، از نوع آب‌خُنک چهارزمانه با 4 سوپاپ در هر سیلندر است. بیشینه گشتاور تولید آن نیز 98.4 نیوتن‌متر اعلام شده که از مسیر گیربکس 6 سرعته دستی به چرخ عقب منتقل می‌شود. البته امکان سفارش این موتورسیکلت جدید هوندا با گیربکس اتومات که از نوع دوکلاچ است نیز وجود دارد. در این صورت، قیمت تمام‌شده Honda CMX1100 Rebel به 9.999 دلار می‌رسد. حداکثر سرعت این Rebel جدید هوندا، 160 کیلومتر در ساعت. متوسط مصرف سوخت آن نیز 4.8 لیتر اعلام شده است.

امکانات موتورسیکلت جدید هوندا

ربل 1100 با باک پُر از بنزین، در مدل دستی، تنها 221 کیلوگرم وزن دارد. با این حساب، این موتورسیکلت جدید هوندا یکی از سبک‌ترین موتورسیکلت‌های هم‌رده خود به حساب می‌آید. ترکیب این وزن به نسبت، کم، با قدرت بالای موتور 1.1 لیتری هوندا مترادف است با مانورپذیری بهتر و چالاکی بیشتر برای Honda CMX1100 Rebel. ترمزهای ضدقفل، رینگ‌های 16 اینچ با تایرهای پهن، کروزکنترل، درگاه شارژ UBS و زین کوتاه (با ارتفاع سواری 699 میلیمتر) نیز از جمله امکانات استاندارد هوندا ربل 1100 هستند. شما می‌توانید در اینستاگرام FarsiRide، تازه‌های دنیای موتورسیکلت، دوچرخه و کوادبایک را دنبال کنید.
ویدیو های جدید

خودرو BAC X3 Pro، محصول جدید خودروسازان بم

رونمایی از نشان ویرا دیزل در نمایشگاه خودرو تبریز

افتتاح خط تولید پیکاپ اتوماتیک ایران خودرو دیزل

کامیون کشنده جدید شکموتو X5000 آرین دیزل

نسل جدید کامیون کشنده کاماز به تبریز رسید​

آشنایی با رخش سرویس و خدمات این شرکت​

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مرتبط سایت