نسل جدید کشنده های کنورث؛ آیرودینامیک‌تر، بهینه‌تر و مجهزتر از قبل

T680 NextGen، پرچم‌دار جدید کنورث، آیرودینامیک‌ترین ساخته‌ای است که کنورث تا به امروز عرضه کرده؛ با پیشرانه‌ای بهینه تر و تجهیزات به‌روزتر.

به اشترک بگذارید

نسل جدید کشنده های کنورث

کنورث، سازنده آمریکایی انواع خودروهای تجاری و کار، به تازگی از پرچم‌دار جدید خود، T680 NextGen رونمایی کرده. کنورث این محصول جدید را آیرودینامیک‌ترین ساخته‌ای معرفی می‌کند که تا به امروز عرضه کرده. در کنار این آیرودینامیک بهبود یافته، کنورث مجموعه محرکه بهینه‌تری که ساخت PACCAR است را برای پرچم‌دار جدید خود بکار برده و از اجزایی در ساخت آن بهره گرفته که هم سرویس ساده‌تری دارند و هم عُمر بالاتر. به اینها اضافه کنید بهره‌مندی از تکنولوژی هوشمند برای ارائه یک تجربه ایمن‌تر و لذت‌بخش‌تر از رانندگی با یک کشنده بزرگ و همچنین داشتن کابینی را که تداعی‌کننده راحتی یک خودرو سواری است.

کنورث T680 جدید در سه اتاق ۴۰، ۵۲ و ۷۶ اینچ عرضه شده و از موتور ۱۲۰.۹ لیتری PACCAR MX-13 که با ۴۰۵ تا ۵۱۰ اسب‌بخار قدرت، به گیربکس نیمه‌اتومات ۱۲ سرعته PACCAR متصل است، نیرو می‌گیرد. البته امکان انتخاب با موتور ۱۰.۸ لیتری PACCAR MX-11 با ۳۵۵ تا ۴۵۵ اسب‌بخار قدرت نیز برای T680 جدید در نظر گرفته شده که مختص کاربری‌های سبک‌تر است.

نمایشگر ۱۵ اینچ دیجیتال به عنوان مجموعه نشانگرهای پشت فرمان در این کشنده آمریکایی بکار رفته و چراغ‌های جلو آن تماما LED است. فرمان با کنترلگرهای چندمنظوره، کروزکنترل تطبیق‌پذیر، سیستم تشخیص احتمال تصادف با ترمز اضطراری اتوماتیک، سیستم هشدار نقاط کور راننده، هشدار انحراف از مسیر با همیار حفظ کشنده در بین خطوط مسیر، امکان تنظیم سفتی فرمان در ۳ حالت باتوجه به سرعت و صندلی راننده با تنظیم بادی اتوماتیک نسبت به وزن راننده نیز از جمله امکانات ایمنی و رفاهی این کنورث جدید هستند.

برای آگاهی از شرایط فروش جدید خودروسازان می‌توانید اینستاگرام FarsiCar را دنبال کنید. همچنین برای اطلاع از تازه‌های خودروهای خودرو های تجاری و کار و صنایع وابسته می‌توانید به جمع دنبال‌کنندگان اینستاگرام FarsiTruck بپیوندید.

ویدیو های جدید

خودرو BAC X3 Pro، محصول جدید خودروسازان بم

رونمایی از نشان ویرا دیزل در نمایشگاه خودرو تبریز

افتتاح خط تولید پیکاپ اتوماتیک ایران خودرو دیزل

کامیون کشنده جدید شکموتو X5000 آرین دیزل

نسل جدید کامیون کشنده کاماز به تبریز رسید​

آشنایی با رخش سرویس و خدمات این شرکت​

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مرتبط سایت