فروش وانت نیسان با اقساط 7 ساله بدون بهره!

نیسان برای افزایش سهم خود از بازار وانت های فول‌سایز آمریکا، آفِرهایی جالبی پیش روی خریداران خودرو Titan و مراکز فروش محصولات خود گذاشته است.

به اشترک بگذارید

فروش وانت نیسان تایتان با اقساط 7 ساله بدون بهره

موفقیت در بازار بسیار پرتقاضای وانت‌های فول‌سایز آمریکا که سال‌هاست با اختلاف بسیار زیاد، در قُرُق فورد سری F است و بعد از آن هم شورولت سیلورادو و RAM برای باقیمانده خریداران، کیسه دوخته‌اند، به قدری برای نیسان مهم هست که برای رسیدن به آن، از هیچ اقدامی اجتناب نکند.

برای مثال، اواسط سال گذشته بود که نیسان اعلام کرد برای نمایندگی‌های فروشی که بتوانند بیشتر از ۱۵ دستگاه در ماه Titan به فروش برسانند، ۶۰ هزار دلار پاداش فروش در نظر گرفته، یعنی ۴ هزار دلار در ازای فروش هر دستگاه! پاداشی که شامل فروش‌هایی در تعداد پایین‌تر نیز میشد. برای مثلا فروش ۳ تا ۵ دستگاه در ماه ۱۵۰۰ دلار در ازای هر دستگاه، فروش ۶ تا ۱۲ دستگاه در ماه ۲۵۰۰ دلار در ازای هر دستگاه و فروش بالای ۱۳ دستگاه ۴۰۰۰ دلار در ازای هر دستگاه Titan پاداش داشت. این بخش، مختص مراکز فروش بود.

برای خریداران نیز شرایط منعطفی در نظر گرفته میشد که هر یک مزایای خاص خود را داشتند. اما آنچه که به تازگی توسط نیسان برای Titan ارائه شده را باید یکی از منعطف‌ترین و جذاب‌ترین شرایط فروش خودروهای این کلاس طی سال‌های گذشته دانست. نیسان در حالی فروش اقساطی ۸۴ ماهه با بهره صفر درصد برای تایتان ارائه کرده که رقبت مستقیم یعنی فورد، F-150 را در طرح اقساطی ۸۴ ماه با بهره ۸.۹ درصد به فروش می‌رساند. این یعنی خرید “تایتان پلتینوم ریزِرو” ۶۱ هزار دلاری که مجهزترین تیپ تایتان است برای خربدار، به‌صرفه‌تر از خرید یک F-150 XLT با قیمت ۴۶ هزار دلار خواهد بود که از نظر تجهیزاتی؛ میان‌رده به حساب می‌آید.

بد نیست بدانید طی هفته‌های گذشته اکثر خودروسازان در آمریکا فروش‌های بلندمدت با بهره‌های ناچیز و یا صفر را به خاطر مشکلات به وجود آمده برای تولیدُ متوقف کرده یا به حداقل رسانده‌اند. بسیاری از خودروسازان حاضر در بازار آمریکا تخفیف‌های فروش را نیز متوقف کرده‌اند. و حتی جنرال‌موتور طرح فروش منعطف به معلمین، نظامی‌ها و کادر درمان را به حالت تعلیق درآورده است.

برای آگاهی از تازه‌های خودرو و صنایع وابسته، اینستاگرام FarsiCar را دنبال کنید. در ادامه می‌توانید گالری تصاویر تازه‌ترین مدل نیسان تایتان را مشاهده کنید.

ویدیو های جدید

خودرو BAC X3 Pro، محصول جدید خودروسازان بم

رونمایی از نشان ویرا دیزل در نمایشگاه خودرو تبریز

افتتاح خط تولید پیکاپ اتوماتیک ایران خودرو دیزل

کامیون کشنده جدید شکموتو X5000 آرین دیزل

نسل جدید کامیون کشنده کاماز به تبریز رسید​

آشنایی با رخش سرویس و خدمات این شرکت​

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مرتبط سایت