اعلام جزئیات فروش فوری ۵ محصول سایپا

سایپا طرح فروش فوری خودرو های تیبا (صندوقدار و هاچبک)، ساینا (دنده ای و S) و کوییک S را از سه‌شنبه ۱۸ خرداد آغاز به مدت ۳ روز آغاز می‌کند.

به اشترک بگذارید

مرحله نهم فروش فوق العاده خودرو های سایپا خرداد 1400

پس از اعلام بخشنامه مرحله هفدهم فروش فوق العاده ایران خودرو، شرکت سایپا نیز طرح فروش فوری خودرو های تیبا (صندوقدار و هاچبک)، ساینا (دنده ای و S) و کوییک S را اعلام کرد. این بخشنامه فروش خودرو های سایپا از روز سه شنبه ۱۸ خرداد ماه آغاز می‌شود و به مدت ۳ روز ادامه خواهد داشت.

مرحله نهم فروش فوق العاده خودرو های سایپا خرداد 1400

شرایط فروش فوری سایپا

در این طرح که نهمین مرحله فروش فوق العاده محصولات سایپا به روش قرعه کشی است، تمامی محدودیت ها و شرایط طرح های پیشین از جمله داشتن گواهینامه، نداشتن پلاک فعال انتظامی و عدم خرید و یا تحویل خودرو از شرکت های ایران خودرو و سایپا طی ۴۸ ماه گذشته کماکان پابرجاست. برندگان و منتخبین طرح های پیشین فروش که موفق به تکمیل وجه نشده اند نیز می توانند در این طرح فروش فوق العاده سایپا شرکت کنند. و همچون طرح های پیشین، خودرو های ثبت نامی امکان انتقال امتیاز به شخص ثالت را نداشته، سند آنها تا یک سال در رهن شرکت خواهد بود.

طبق اعلام شرکت سایپا، متقاضيان محترم از ساعت ۱۴ روز سه‌شنبه مورخ ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ (به مدت ۳ روز) به صورت شبانه روزي مي‌توانند با ورود به سايت فروش اينترنتي محصولات گروه خودروسازي سايپا، پس از ثبت اطلاعات شخصي و دريافت كد كاربري و رمز عبور اخذ شده از سايت، نسبت به ثبت نام و انتخاب نوع خودرو اقدام نمايند. لازم به ذكر است شركت در اين طرح صرفاً از طريق آدرس فوق امكانپذير بوده و در صورت استفاده متقاضي از ساير آدرس ها، عواقب آن بر عهده متقاضي خواهد بود. طرح فوق فاقد سود مشارکت و یا انصراف است.

قیمت خودرو های ثبت نامی سایپا

خودرو های ارائه شده در این طرح عبارتند از خودرو تیبا صندوقدار (رینگ فولادی) با قیمت ۱۰۰.۶۳۱.۰۰۰ تومان، تیبا ۲ (رینگ فولادی) با قیمت ۱۰۶.۵۱۹.۰۰۰ تومان، ساینا دنده ای (رینگ فولادی) با قیمت ۱۰۴.۶۵۰.۰۰۰ تومان، ساینا S با قیمت ۱۴۲.۵۳۷.۰۰۰ تومان و کوییک S با قیمت ۱۵۴.۹۹۵.۰۰۰ تومان. تمامی خودرو ها در رنگ سفید عرضه خواهند شد و موعد تحویل، حداکثر ۹۰ روزه اعلام شده است.

ویدیو های جدید

خودرو BAC X3 Pro، محصول جدید خودروسازان بم

رونمایی از نشان ویرا دیزل در نمایشگاه خودرو تبریز

افتتاح خط تولید پیکاپ اتوماتیک ایران خودرو دیزل

کامیون کشنده جدید شکموتو X5000 آرین دیزل

نسل جدید کامیون کشنده کاماز به تبریز رسید​

آشنایی با رخش سرویس و خدمات این شرکت​

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مرتبط سایت