حال و هوای کلاسیک برای بنللی لئونچینو ۵۰۰

بنللی یک برداشت اسپرتی‌تر از لئونچینو ۵۰۰ معرفی کرده که در کنار بهره‌مندی از یک استایل شبیه‌تر به کافه‌ریسر ها، در پیشرانه نیز کمی تقویت شده.

به اشترک بگذارید

معرفی بنللی لئونچینو 500 اسپرت

بنللی در EICMA سال ۲۰۱۷ با معرفی لئونچینو ۵۰۰ اسپرت، نوید عرضه لئونچینو ۵۰۰ با استایلی شبیه‌تر به یک کافه‌ریسر را داد. این وعده تا به امروز عملی نشده بود اما بنللی به تازگی اعلام کرده قصد عرضه Leoncino 500 Racer را دارد؛ البته عرضه آن فعلا محدود به بازار چین خواهد بود.

تغییراتی که دیده می‌شوند

این محصول جدید بسیار نزدیک به مدل استاندارد لئونچینو ۵۰۰ است، و همان فلاشر ها و چراغ‌های LED جلو و عقب را حفظ کرده. البته با این تفاوت که یک شیشه بادگیر روی چراغ جلو قرار گرفته و حال، نمایشگری جدید با نور پس‌زمینه آبی پیش روی موتورسوار قرار دارد. در ضمن، شاهد بهره‌گیری از اهرم‌های فرمان کلیپی وصل به پایه‌های دوشاخه هستیم که باعث می‌شود ارتفاع فرمان کاهش یافته، در نتیجه آن، موقعیت قرارگیری موتورسوار بر روی موتورسیکلت نیز تا حدودی تغییر یابد. همچنین باید به بهره‌مندی لئونچینو ۵۰۰ اسپرت از رینگ‌های سیمی، یک کیت اگزوز اختصاصی و کیف زین اشاره کرد که ماهیت متفاوت آن از لئونچینو ۵۰۰ های استاندارد را تقویت می‌کند.

معرفی بنللی لئونچینو 500 اسپرت

تنها یک واحد افزایش قدرت و گشتاور

در کنار این تغییرات ظاهری، بنللی موتور لئونچینو ۵۰۰ اسپرت را نیز به میزان ناچیز تقویت کرده. این موتور ۴۹۹.۶ سی‌سی حال ۴۸ اسب‌بخار در دور ۸.۵۰۰ تولید می‌کند. بیشینه گشتاور آن نیز ۴۷ نیوتن‌متر اعلام شده که از ۵.۵۰۰ دور در دقیقه در دسترس موتورسوار قرار می‌گیرد. این یعنی ۱ اسب‌بخار قدرت و ۱ نیوتن‌متر گشتاور بیشتر به نسبت لئونچینو ۵۰۰ استاندارد. البته همانطور که اشاره شد، افزایش ناچیزی است. دوشاخه ۵۰ میلیمتری، ارتفاع ۷۸۵ میلیمتری زین و ترمز جفت‌دیسک جلو تک‌دیسک عقب هم که مشترک با لئونچینو ۵۰۰ استاندارد هستند. اما در کل نمی‌توان ژست کلاسیکی که همین تغییرات جزئی در بخش های مختلف ایجاد کرده‌اند را نادیده گرفت.

معرفی بنللی لئونچینو 500 اسپرت

بنللی لئونچینو در ایران

بد نیست بدانید لئونچینو یکی از بنللی‌هایی است که توسط نماینده رسمی این موتورسیکلت‌ساز ایتالیایی در ایران، یعنی نیکران موتور پاسارگاد در کشورمان عرضه شده. البته مدل عرضه شده در ایران، از نوع لئونچینو ۲۵۰ است که موتور تک‌سیلندر ۴ زمانه ۲۴۹ سی‌سی دارد و قیمتش، ۱۰۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان می‌باشد.

شما می‌توانید در اینستاگرام FarsiRide، تازه‌های دنیای موتورسیکلت، دوچرخه و کوادبایک را دنبال کنید. همچنین برای آگاهی از شرایط فروش جدید خودروسازان می‌توانید اینستاگرام FarsiCar را دنبال کنید.

ویدیو های جدید

خودرو BAC X3 Pro، محصول جدید خودروسازان بم

رونمایی از نشان ویرا دیزل در نمایشگاه خودرو تبریز

افتتاح خط تولید پیکاپ اتوماتیک ایران خودرو دیزل

کامیون کشنده جدید شکموتو X5000 آرین دیزل

نسل جدید کامیون کشنده کاماز به تبریز رسید​

آشنایی با رخش سرویس و خدمات این شرکت​

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مرتبط سایت