طرح پیش فروش فیدلیتی بهمن موتور هم لغو شد

بهمن موتور طرح پیش فروش خودرو فیدلیتی که قرار بود از صبح امروز (۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱) به اجرا درآید را به دستور وزارت صمت، لغو کرد.

به اشترک بگذارید

لغو طرح پیش فروش فیدلیتی بهمن موتور

بعد از لغو طرح فروش نقدی-اعتباری خودروهای دیگنیتی و فیدلیتی به دلیل همزمانی با تعطیلات عید سعید فطر، بهمن موتور قرار شد در عوض، پیش فروش خودرو فیدلیتی را صبح امروز (۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱) به اجرا بگذارد. اما مشتریان با ورود به سایت فروش محصولات گروه بهمن با اطلاعیه لغو دوباره بخشنامه و موکول شدند آن به زمانی دیگر مواجه شدند. اطلاعیه‌ای که بهمن‌موتور در سایت خود پیرامون چرایی لغو پیش‎فروش Fidelity منتشر کرده، به شرح زیر است:

“شرکت بهمن موتور ضمن پوزش از مشتریان محترم در مورد عدم امکان فروش خودرو فیدلیتی پرایم اعلام کرد که برنامه اولیه فروش برای روز چهارشنبه ۱۴ اردیبهشت که در تاریخ ۸ اردیبهشت اطلاع رسانی شده بود، به دلیل مصادف شدن با تعطیلات عید سعید فطر به روز شنبه ۱۷ اردیبهشت موکول شد. با توجه به اینکه برای انجام این فروش مجوز لازم به شماره ۴۰۰/۹۵۲۶ از وزارت صمت دریافت شده بود، متاسفانه لحظاتی پیش از شروع زمان فروش، وزارت صمت ابتدا طی تماس تلفنی و پس از آن طی نامه شماره ۶۰/۴۷۸۰۰ مورخ ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ خواستار توقف فرآیند فروش گردید. شرکت بهمن موتور ضمن عذرخواهی از مشتریان گرامی، به مجرد دریافت دستورالعمل جدید نسبت به فروش خودروهای ساخت خود اقدام خواهد نمود.”

انتهای پیام

ویدیو های جدید

خودرو BAC X3 Pro، محصول جدید خودروسازان بم

رونمایی از نشان ویرا دیزل در نمایشگاه خودرو تبریز

افتتاح خط تولید پیکاپ اتوماتیک ایران خودرو دیزل

کامیون کشنده جدید شکموتو X5000 آرین دیزل

نسل جدید کامیون کشنده کاماز به تبریز رسید​

آشنایی با رخش سرویس و خدمات این شرکت​

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مرتبط سایت