اعطای تسهیلات بانکی ۱۸ درصد برای خرید اقساطی مکث موتور کلوت

فروش اقساطی پیکاپ مکث موتور کلوت با کمترین سود بانکی برای خرید خودرو در بین تمامی شرکت‌های ارائه‌دهنده خودرو به اجرا درخواهد آمد.

به اشترک بگذارید

بابک وطن خواه - مدیرعامل شرکت مکث موتور

مدیرعامل شرکت مکث موتور در جریان بازدید مدیرعامل بانک تجارت از سالن ماموت در چهارمین نمایشگاه خودرو تهران از توافقی در راستای اعطای تسهیلات بانکی از سوی بانک تجارت برای خریداران مکث موتور خبر داد. بابک وطن‌خواه عنوان کرد: تسهیلات بانکی با سود ۱۸ درصد در اقساط ۲۴ و ۳۶ ماهه که در این تفاهم‌نامه برای خرید کلوت توافق شده، کمترین سود بانکی برای خرید خودرو در بین تمامی شرکت‌های ارائه‌دهنده خودرو به روش اقساطی است.

همچنین مدیرعامل بانک تجارت با معرفی گروه ماموت به عنوان یک شریک استراتژیک و یاد کردن از موسس گروه صنعتی ماموت، زنده یاد مهندس فردوس پدر، عنوان کرد: تلاش‌های فراوانی در این حوزه توسط این شرکت صورت گرفته و امید است که رهروان مسیر آن مرد بزرگ بتوانند پرچم این صنعت را همانند گذشته برافراشته نگه دارند.

پیکاپ کلوت قدرتمند ترین پیکاپ تولیدی بازار ایران است که از یک موتور ۲.۴ لیتری بهره می‌برد. نسخه دستی این خودرو با گیربکس ۶ سرعته دستی در بازار حضور دارد و نسخه گیربکس اتوماتیک این خودرو نیز در روز نخست نمایشگاه خودرو رونمایی شد.

مشتریان به زودی می توانند از این تسهیلات اعتباری برای خرید خودرو کلوت استفاده کنند. اطلاعیه‌های این تسهیلات به زودی از طریق سایت مکث موتور اعلام می‌شود. همچنین متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت مکث موتور به نشانی www.maxmotorco.com مراجعه کنند و یا از طریق اینستاگرام به نشانی maxmotorcompany اخبار این شرکت را دنبال کنند.

انتهای پیام

ویدیو های جدید

خودرو BAC X3 Pro، محصول جدید خودروسازان بم

رونمایی از نشان ویرا دیزل در نمایشگاه خودرو تبریز

افتتاح خط تولید پیکاپ اتوماتیک ایران خودرو دیزل

کامیون کشنده جدید شکموتو X5000 آرین دیزل

نسل جدید کامیون کشنده کاماز به تبریز رسید​

آشنایی با رخش سرویس و خدمات این شرکت​

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مرتبط سایت