سایپا هایی که فروش نمی‌روند؟!

بسیاری از خودروهای طرح فروش سایپا که هم بصورت فوق‌العاده و هم بصورت پیش‌فروش در جریان است، آن هم بدون قرعه‌کشی، کماکان دارای ظرفیت هستند.

به اشترک بگذارید

سایپا شاهین

با وجود گذشت دو روز از آغاز مرحله جدید فروش محصولات سایپا، کماکان بخش عمده‌ای از فروش‌ها، هم در پیش‌فروش و هم در فروش فوق‌العاده، دارای ظرفیت هستند. و این در حالی است که این طرح های فروش همگی بصورت مستقیم و بدون فرآیند قرعه‌کشی به انجام می‌رسند.

حال این پرسش پیش می‌آید که آیا محصولات قابل عرضه سایپا در این مرحله که شامل کوئیک معمولی، کوئیک S، کوئیک R و حتی شاهین می‌شوند، دیگر محبوبیتی نزد خریداران ندارند یا این که ظرفیت خودروهای قابل عرضه در این طرح به قدری بالا بوده که هنوز هم تکمیل نشده؟

البته پیش‌تر نیز شاهد همین استقبال کم از محصولات سایپا در فروش‌های فوق‌العاده و پیش‌فروش‌های این شرکت بوده‌ایم که بسیاری از کارشناسان دلیل آن را سود به مراتب کمتر در برابر تولیدات محبوب ایران‌خودرو در بازار نظیر پژو پارس، ۲۰۶ و یا ۲۰۷ می‌دانند. در واقع حاشیه سود محصولات ایران خودرو در بازار به قدری زیاد هست که بسیاری از خریداران را ترغیب می‌کند تا علیرغم داشتن متقاضیان میلیونی، شانس خود را برای برنده شدن در قرعه‌کشی این خودروها بیازمایند تا محصولات سایپا.

انتهای پیام

ویدیو های جدید

خودرو BAC X3 Pro، محصول جدید خودروسازان بم

رونمایی از نشان ویرا دیزل در نمایشگاه خودرو تبریز

افتتاح خط تولید پیکاپ اتوماتیک ایران خودرو دیزل

کامیون کشنده جدید شکموتو X5000 آرین دیزل

نسل جدید کامیون کشنده کاماز به تبریز رسید​

آشنایی با رخش سرویس و خدمات این شرکت​

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مرتبط سایت