سایپا به تولید تیبا، تیبا۲ و ساینا پایان می‌دهد

با تحقق شماره‌گذاری و تحویل ۷هزار دستگاه باقیمانده از تعهدات معوق خودروهای تیبا، تیبا۲ و ساینا، سایپا دیگر این خودروها را تولید نخواهد کرد.

به اشترک بگذارید

خودرو سایپا تیبا۲

رئیس اداره اطلاع رسانی و فضای مجازی گروه سایپا ضمن اعلام خبر شماره‌گذاری و تحویل ۷هزار دستگاه باقیمانده از تعهدات تحویل خودروهای تیبا، تیبا۲ و ساینا، از پایان تولید این محصولات خبر داد. قاسم خاکی جوان با اشاره به تاخیر در تحویل خودروهای تیبا، تیبا۲ و ساینا گفت: ۷ هزار دستگاه از خودروهای مذکور باقی مانده است که در مرحله بازدید سازمان استاندارد، شماره گذاری و تحویل هستند.

قاسم خاکی جوان گفت: از اوایل امسال و با توجه به عدم تمدید مجوز تولید این خودروها از سوی سازمان ملی استاندارد، شماره‌گذاری این خودروها متوقف شده بود که همین موضوع تحویل خودروهای تیبا، تیبا ۲ و ساینا را به تاخیر انداخته است.

به گفته او، قبل از اعلام سازمان ملی استاندارد حدود ۳۵هزار دستگاه خودرو تیبا، تیبا۲ و ساینا در تعهد سایپا قرار گرفته بود که خوشبختانه با مساعدت سازمان ملی استاندارد تا کنون برای ۲۸هزار دستگاه از این خودروها مجوز صادر شده و در فرایند شماره گذاری و تحویل به مشتریان گرامی قرار گرفته است. خاکی جوان خاطرنشان کرد: فرایند بازدید تعداد ۷ هزار دستگاه باقی مانده نیز از هفته گذشته توسط کارشناسان سازمان ملی استاندارد آغاز شده و این تعداد نیز به زودی برای شماره گذاری و تحویل آماده خواهند شد.

رئیس اداره اطلاع رسانی و فضای مجازی گروه خودروسازی سایپا ضمن عذرخواهی از مشتریان و خریداران خودروهای مذکور گفت: با شماره گذاری و تحویل ۷هزار دستگاه باقیمانده، تمام خودروهای تیبا، تیبا۲ و ساینا که در تعهد سایپا بوده، تحویل شده و دیگر این خودروها تولید نخواهند شد.

انتهای پیام

ویدیو های جدید

خودرو BAC X3 Pro، محصول جدید خودروسازان بم

رونمایی از نشان ویرا دیزل در نمایشگاه خودرو تبریز

افتتاح خط تولید پیکاپ اتوماتیک ایران خودرو دیزل

کامیون کشنده جدید شکموتو X5000 آرین دیزل

نسل جدید کامیون کشنده کاماز به تبریز رسید​

آشنایی با رخش سرویس و خدمات این شرکت​

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مرتبط سایت