شمارش معکوس برای آغاز شانزدهمین نمایشگاه خودرو اصفهان پس از وقفه ۳ ساله

سوم تا ششم آذر خودروسازان کشور در شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت خودرو اصفهان گردهم خواهند آمد؛ ساعت بازدید برای عموم، ۱۵ الی ۲۱ می‌باشد.

به اشترک بگذارید

علیرضا عاجزی - مديرعامل شركت مديريت رويداد و نمايشگاه رونق

مجری و برگزارکننده شانزدهمین نمایشگاه خودرو اصفهان با اعلام این که اصفهان و محل جدید نمایشگاه‌های این شهر از سوم تا ششم آذرماه سال جاری میزبان نمایشگاه خودرو اصفهان و جمعی از خودروسازان داخلی و خارجی پس از توقفی سه ساله خواهد بود، گفت: شانزدهمین نمایشگاه خودرو اصفهان با توجه به پتانسیل و ظرفیت‌های گسترده استان اصفهان در قلب ایران، مورد استقبال خودروسازان داخلی و خارجی قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری فارسی‌کار، علیرضا عاجزی افزود: اکثریت خودروسازان داخلی در حوزه خودروهای سواری و تولیدکنندگان خودروهای کار و تجاری در شانزدهمین نمایشگاه خودرو اصفهان حضور خواهند داشت.

این مدیر صنعت نمایشگاهی کشور، بیان کرد: خودروسازان حاضر در نمایشگاه خودرو اصفهان، طرح‌های فروش ویژه نمایشگاه و ارائه تخفیف‌های نمایشگاهی را برای بازدیدکنندگان در نظر دارند.

وی با اعلام این که ۵ خودرو جدید در این نمایشگاه از سوی خودروسازان رونمایی و معرفی خواهد شد، ساعت برگزاری نمایشگاه را از ۱۵ تا ۲۱ اعلام و اظهار داشت: انتظار می‌رود با توجه به وقفه سه ساله در برگزاری نمایشگاه خودرو اصفهان و حضور پرتعداد خودروسازان در این دوره از نمایشگاه و رونمایی محصولات جدید، شاهد استقبال گسترده از نمایشگاه خودرو اصفهان باشیم.

مجری شانزدهمین نمایشگاه خودرو اصفهان خاطرنشان کرد: کرمان موتور، مدیران خودرو، خودروسازی فردا، سیباموتور، شرکت خودروسازی ستاره نیک آریا (اسنا)، ایران دوچرخ، دیارخودرو، بهمن موتور، بهمن دیزل، شایان دیزل، شایان یدک، آریا دیزل، پیلسان، زامیاد و آرین پارس موتور از مطرح‌ترین خودروسازان حاضر در شانزدهمین نمایشگاه خودرو اصفهان هستند.

یادآور می‌شود، شانزدهمین نمایشگاه خودرو اصفهان از سوم تا ششم آذرماه امسال در محل جدید نمایشگاه‌های اصفهان برگزار می‌شود.

شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت خودرو اصفهان - سوم الی ششم آذر ماه ۱۴۰۱

انتهای پیام

ویدیو های جدید

خودرو BAC X3 Pro، محصول جدید خودروسازان بم

رونمایی از نشان ویرا دیزل در نمایشگاه خودرو تبریز

افتتاح خط تولید پیکاپ اتوماتیک ایران خودرو دیزل

کامیون کشنده جدید شکموتو X5000 آرین دیزل

نسل جدید کامیون کشنده کاماز به تبریز رسید​

آشنایی با رخش سرویس و خدمات این شرکت​

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مرتبط سایت