فروش پیکاپ نیوفیس دیزلی ایران خودرو دیزل – ۱۲ دی ۱۴۰۱

شرایط جدید فروش پیکاپ دیزلی نیوفیس ایران خودرو دیزل بصورت نقدی و اقساطی و با موعد تحویل بهمن یا اسفند ۱۴۰۱ (بسته به نوع خرید) اعلام شد.

به اشترک بگذارید

فروش پیکاپ نیوفیس دیزلی ایران خودرو دیزل - ۱۲ دی ۱۴۰۱

بخشنامه فروش پیکاپ دیزلی نیوفیس ایران خودرو دیزل ویژه دی ماه ۱۴۰۱ ابلاغ شد. پیرو این بخشنامه، فروش پیکاپ دیزلی نیوفیس ایران خودرو دیزل ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۱۲ دی آغاز می‌شود و تا زمان تکمیل ظرفیت، ادامه خواهد داشت. در این طرح، قیمت نهایی فروش با احتساب هزینه‌هایی نظیر مالیات بر ارزش افزوده، بیمه شخص ثالث و هزینه‌های شماره‌گذاری، ۱میلیارد و ۱۰۹میلیون و ۲۶۵هزار تومان در نظر گرفته شده و امکان خرید، به دو روش نقدی و اقساطی وجود دارد.

فروش پیکاپ نیوفیس دیزلی ایران خودرو دیزل - ۱۲ دی ۱۴۰۱

در روش نقدی، پرداخت بصورت تک‌مرحله‌ای بوده و موعد تحویل، بهمن ۱۴۰۱ می‌باشد. در روش اقساطی اما امکان خرید با بازپرداخت ۱۲ و یا ۱۸ ماهه وجود دارد و موعد تحویل خودروهای ثبت‌نامی به این روش، اسفند ۱۴۰۱ خواهد بود. در بازپرداخت ۱۲ماهه، چهار فقره چک سه‌ماهه، هریک به مبلغ ۱۵۲میلیون و ۲۱۱هزار تومان از مشتری دریافت می‌شود و در بازپرداخت ۱۸ماهه، شش فقره چک سه‌ماهه، هریک به مبلغ ۱۰۸میلیون و ۹۶۲هزار تومان. در واقع بازپرداخت تسهیلات ۱۲ماهه، با نرخ سود سالیانه ۱۴درصد خواهد بود و بازپرداخت تسهیلات ۱۸ماهه، با نرخ سود سالیانه ۱۸درصد. مبلغ پیش‌پرداخت اما در دو حالت، ۵۵۴میلیون و ۲۶۵هزار تومان در نظر گرفته شده است.

در این طرح فروش پیکاپ دیزلی نیوفیس ایران خودرو دیزل، خبری از سود مشارکت نیست اما سود انصراف سالیانه ۱۰درصد برای بخشنامه لحاظ شده و در صورت تاخیر در تحویل خودرو به مشتری، جریمه سالیانه ۱۴درصد متوجه شرکت خواهد بود. لازم به ذکر است خودروهای قابل عرضه، هم در روش خرید نقدی و هم در روش خرید اقساطی، به رنگ سفید می‌باشند. برای خرید، می‌بایست از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۱۲ دی به سایت‌فروش محصولات ایران‌خودرو‌دیزل مراجعه کنید.

انتهای پیام

ویدیو های جدید

خودرو BAC X3 Pro، محصول جدید خودروسازان بم

رونمایی از نشان ویرا دیزل در نمایشگاه خودرو تبریز

افتتاح خط تولید پیکاپ اتوماتیک ایران خودرو دیزل

کامیون کشنده جدید شکموتو X5000 آرین دیزل

نسل جدید کامیون کشنده کاماز به تبریز رسید​

آشنایی با رخش سرویس و خدمات این شرکت​

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین مرتبط سایت